Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Justina Ms. Justina
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Dongguan Yalan Packing Materials Co., Ltd.

HomeProdukteStretch FilmBundling Film

Bundling Film (Total 50 Products)

Kategoritë e produkteve të Bundling Film , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Filmi i paketimit , furnizuesit mbështjellës i dobishëm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të dorezë e mbështjelljes shtrirëse R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Baby Roll Mini Shtrirje e Filmit

markë: Xhuxh

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Baby Roll Mini Shtrirje e Filmit Filmi ynë Baby Roll Mini Stretch ka dy lloje, njëri ka dorezën e vet dhe tjetri ka dorezë të zëvendësueshme. Në përgjithësi, nëse sillni dorezën tuaj, do të jetë më i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, sepse...
Mbështjellëse Mini Shtrirje Duart

markë: Xhuxh

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Mbështjellëse Mini Shtrirje Duart Pasi shumë klientë blejnë mbështjellësin tonë Mini Hand Stretch, ata pyesin nëse ngjyra e dorezës mund të personalizohet. Përgjigja është po. Të gjitha gjërat tona janë të personalizueshme. Ngjyra e dorezës...
Paketim Paketimi me Dorezë

markë: Xhuxh

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Paketim Paketimi me Dorezë Paketim Paketimi me Dorezë Pasi shumë klientë blejnë Paketimin e Paketimit me Dorezë, ata pyesin nëse ngjyra e dorezës mund të personalizohet. Përgjigja është po. Të gjitha gjërat tona janë të personalizueshme. Ngjyra e...
Filmi i zgjatur për paketimin e bagazhit

markë: Xhuxh

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Filmi i zgjatur për paketimin e bagazhit Paketimi i Shtrirjes së Filmit Pasi shumë klientë blejnë Stretch Film-in tonë për mbështjelljen e bagazheve, ata pyesin nëse ngjyra e dorezës mund të personalizohet. Përgjigja është po. Të gjitha gjërat tona...
Paketimi i mbështjelljes së filmave shtrirje me paketim të përdorimit të duarve

markë: Junxing

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Paketimi i filmave plastikë të shtrirjes PE paketohet filmi i mbështjelljes Paketimi Stretch Film duke përdorur teknikën para shtrirjes, për të përdorur një përpjekje të konsiderueshme dhe të disponueshme për mbrojtje industriale, tregtare,...
Filmi i zi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes
Rrotullon përfundon mini shtrirje me cilësi të mirë Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme...
Dorezë e mbështjelljes së paletës 18 x 1500
Rrotullon mbështjellëse mini me cilësi të mirë Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me ngjitje të fuqishme...
Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes
Rrotullon mbështjellëse mini me cilësi të mirë Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me ngjitje të fuqishme...
Bunnings përfundon dorë
Rrotullon përfundon mini shtrirje me cilësi të mirë Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme...
Filmi i shtrirë i dobishëm i mbështjelljes
Rrotullon mbështjellëse mini me cilësi të mirë Filmi i dobishëm i mbështjelljes së mbështjelljes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme dhe...
Rrotullon mbështjellëse mini shtrirje
Rrotullon përfundon mini shtrirje me cilësi të mirë Paketimi mini i shtrirjes rrotullon përparësitë: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme dhe rezistencë të fortë...
Filmi i dobishëm i mbështjelljes PE i shtrënguar
Rrotullon përfundon mini shtrirje me cilësi të mirë Avantazhet e mbështjelljes mini: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme dhe rezistencë të fortë lotësh, siguron...
Filmi me cilësi të mirë shtrirje Mini me dorezë
Rrotullon përfundon mini shtrirje me cilësi të mirë Avantazhet e mbështjelljes mini: Mund të përdoret për të mbrojtur mobiljet e rrobave nga njollat, brinjët, gërvishtjet dhe papastërtitë. Me kapje të fuqishme dhe rezistencë të fortë lotësh, siguron...
Matës i trashësisë së filmit me shtrirje dore për film plastik
Filmi me shtrirje me ngjyra me dorezë Përparësitë: (1) Të gjitha materialet tona janë 100% të pastra LLDPE. Pra, cilësia jonë mund të garantohet. (2) Kostoja e kursimit dhe koha e trajtimit (3) Teknologji dhe pajisje të përparuara (4) Ideale të...
Përshtatja e dorës e filmit të mbështjelljes së shtrirjes Pe me dorezë
Përshtatja e dorës e filmit të mbështjelljes së shtrirjes Pe me dorezë Përparësitë: (1) Të gjitha materialet tona janë 100% të pastra LLDPE. Pra, cilësia jonë mund të garantohet. (2) Kostoja e kursimit dhe koha e trajtimit (3) Teknologji dhe pajisje...
Përfundon në lëvizje shtrëngimin me doreza blu

markë: Junxing

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Përfundon në lëvizje shtrëngimin me doreza blu Features: 1, rezistencë e lartë, transparencë dhe forcë elastike me shkëlqim të mirë 2, pronë e ngjitjes së njëanshme dhe ngjitjes së dyanshme 3, pesha e lehtë, trashësia e hollë 4, lot i fortë dhe...
Film i ri shtrirje modeli me dorezë ngjyrash
Përparësitë: (1) Të gjitha materialet tona janë 100% të pastra LLDPE. Pra, cilësia jonë mund të garantohet. (2) Kostoja e kursimit dhe koha e trajtimit (3) Teknologji dhe pajisje të përparuara (4) Ideale të shkëlqyera për mbrojtjen e mallrave nga...
Paketim film shumëngjyrësh plastik që lëviz shtrirje

markë: Junxing

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Paketim film shumëngjyrësh plastik që lëviz shtrirje Filmi shtrirje me pakicë është i dobishëm në pothuajse çdo vend në shtëpi ose vend pune, lëvizja e mbështjelljes plastike nuk është ngjitës ose skaj i mprehtë si kasetë ose rrip. Edhe pse është...
Filmi me shtrirje me ngjyra me dorezë
Filmi me shtrirje me ngjyra me dorezë Përparësitë: (1) Të gjitha materialet tona janë 100% të pastra LLDPE. Pra, cilësia jonë mund të garantohet. (2) Kostoja e kursimit dhe koha e trajtimit (3) Teknologji dhe pajisje të përparuara (4) Ideale të...
Produkt i ri Trajtoni rrokullisje dore me film shtrirje
Produkt i ri Trajtoni rrokullisje dore me film shtrirje Përparësitë: (1) Të gjitha materialet tona janë 100% të pastra LLDPE. Pra, cilësia jonë mund të garantohet. (2) Kostoja e kursimit dhe koha e trajtimit (3) Teknologji dhe pajisje të përparuara...
Filmi i mbështjelljes Mini Stretch

markë: Junxing

paketim: kuti kartoni

Aftësia e Furnizimit: 400 tons/months

Filmi i mbështjelljes Mini Stretch Ne një material të rëndësishëm nga Exxonmobile, shtohet metalloceni për të garantuar një shtrirje më të lartë dhe për të forcuar rezistencën e lotëve. Item Width Thickness Net Weight Elongation Pull force...

Kinë Bundling Film furnizuesit

Filmi i paketimit

Bundling Film është Baby Roll Stretch Film, i cili është filmi ideal nëse jeni duke kërkuar të vlerësoni një kërkesë ose dëshironi shumë të lartë para-shtrirje. Ky film është një film me performancë të lartë, të ekstruduar, të realizuar nga rrëshirë të teknologjisë së lartë. Karakteristika e forcuar dhe shtrirje e shtuar nënkupton përdorimin e filmave mini mama ndërsa siguron mbajtje maksimale të ngarkesave në ngarkesa më pak të kërkuara.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim