Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Justina Ms. Justina
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Dongguan Yalan Packing Materials Co., Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Dongguan Yalan Packing Materials Co., Ltd.

E themeluar në vitin 2009, krijuar [markë [Yalanpack ”, me bimë që mbulon një sipërfaqe prej mbi 18000 metër katror, ​​të pajisur me 11 linja të përparuara prodhimi prodhimi dhe pajisje të lidhura me inspektimin. Me këto linja prodhimi, ne furnizojmë 700 filma shtrirje MTS, 2 milion metra katrorë nënshkrimin kaseta dhe 300 MTS PP rrahje mujore. Si furnizuesi kryesor në Kinë, Yalan kryen përvojë mbi 10 vjet në fushën e filmit shtrirje, kasetë nënshkrimi dhe lidhëses PP. Për të qenë produktet kryesore të kompanisë, kanë kaluar certifikimin SGS. Pas viteve të zhvillimit, Yalan Pack ka qenë aderues [Cilësia e parë, Customer Supreme »në filozofinë e shërbimit. Me anëtarët profesionistë të ekipit, siguroni klientëve me shërbim VIP 24-orësh në internet dhe produkt me cilësi të lartë, ndërkohë, kompania paguan investime të mëdha në R&D për të përtëritur produktin e ri, duke siguruar që [Produkte të shkëlqyera, rrjedhin nga YalanPack ” Yalan prodhon dhe shes 4 produkte të kategorive: 1. Produkte të serisë së filmave PE shtrirje 2. Produkte të serive kasetë BOPP 3. Produkte të serive të rripave PP / PET. 4. Makinat e paketimit Të gjitha produktet plotësojnë certifikimin e mjedisit, certifikimin SGS. Produktet shiten në të gjithë botën, cilësia është njohur nga klientët vendas dhe të huaj. Yalan synon të jetë prodhuesi i klasit të parë në industrinë e materialeve paketim, duke siguruar cilësi dhe shërbim më të mirë për klientët tanë.

Product Showcase

Rrip prodhues i përkrahjes së kafshëve me cilësi të lartë

Rrip prodhues i përkrahjes së kafshëve me cilësi të lartë

Rrip prodhues i përkrahjes së kafshëve me cilësi të lartë Rrotullim bandash plastike Pet rrip prodhuesi me cilësi të lartë supë karakterizohet nga një forcë shumë e qëndrueshme elastike dhe zgjatje shumë e lartë. Karakteristikat që janë faktori më vendimtar për një metodë të sigurt dhe të besueshme të lidhjes. Për...

Filmi shtrirje dore 500 mm * 20mikron për paletat e mbështjelljes

Filmi shtrirje dore 500 mm * 20mikron për paletat e mbështjelljes

Filmi shtrirje dore 500 mm * 20mikron për paletat e mbështjelljes Paraqitje e Filmit Stretch 1. Me transparencë të lartë, pa njollë, vetë-ngjitës të mirë, raport i mirë tërheqje, veti të mira elastike, 1 metër mund të jetë në përdorim 3-5 metra. 2. Jo-toksike, rezistente ndaj lotëve, kundër punksionit, temperatura e...

Paketimi i hollë i filmit të paketimit të shtretërve LLDPE për paletë prej druri

Paketimi i hollë i filmit të paketimit të shtretërve LLDPE për paletë prej druri

Paketimi i hollë i filmit të paketimit të shtretërve LLDPE për paletë prej druri Filmi cast shtrirje është zgjidhja e përditshme për trajtimin e aplikimeve për paletizim dhe njësim. Lëshimi i qetë ndihmon në zvogëlimin e zhurmës së depove ndërsa qartësia e lartë ndihmon punëtorët të identifikojnë shpejt inventarin....

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

 • Tel:86--22297931

  Celular: +8618025199553Contact me with Whatsapp

 • Adresë:No.230 Liuhuaxi Street, Xiakou, Dong Cheng, Dongguan, Guangdong

  Vendi / Rajoni:China

 • Faqja e internetit:https://www.yalanpack.com

  Bossgoo Showroom:http://stretchfilm.sq.bossgoo.com

 • WeChat: 18025199553

  Email:sales@yalanpacking.com

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List